C kategorijos kursai

Visus norinčius įgyti C kategorijos vairuotojo pažymėjimą, kviečiame apsilankyti mūsų modernioje vairavimo mokykloje. Mūsų mokyklos mokytojai deda maksimalias pastangas, kad būsimieji vairuotojai įgautų vairavimo įgūdžių, reikalingų ne tik išlaikyti egzaminą VĮ „REGITRA“, bet ir mokėtų saugiai ir atsakingai naudotis visais automobilio privalumais.

Mokykloje dirba malonūs ir draugiški mokytojai.
Mokymo kryptis orientuota į praktinį mokymą.
Visus mokymus veda savo sričių profesionalai.
Mokykla naudoja per praktiką ištobulintas, efektyvias mokymo metodikas.

Mūsų vairavimo mokykla turi moderniausią mokomąją aikštelę Rokiškio mieste, pritaikytą mokyti B, C, CE kategorijų vairuotojus. Teoriniam mokymui naudojame šiuolaikiškas metodines priemones ir pačią naujausią mokomąją medžiagą, kurią nuolatos atnaujiname. Būsimieji C kategorijos vairuotojai turi unikalią galimybę susipažinti su naujausiais ir moderniausiais šiuo metu eksploatuojamais automobiliais ne tik vaizdinėmis priemonėmis, bet realiai pamatyti tų automobilių veikimo charakteristikas, įdiegtas technines naujoves ir buitines vairuotojo sąlygas. Mūsų įmonėje tarptautiniuose pervežimuose eksploatuojami naujausi MB ACTROS, DAF IR MAN vilkikai, todėl būsimieji C kategorijos vairuotojai yra supažindinami su šių vilkikų veikimo principu, techninės eksploatacijos sąlygomis, bei įdiegtomis techninėmis naujovėmis realiame automobilyje. Būsimieji C kategorijos vairuotojai supažindinami su pačia moderniausia elektronine navigacine sistema, skirta tarptautinių ir vietinių pervežimų transporto valdymui.

Registruotis į grupę
Užduoti klausimą