Kainos

Atsiskaitymo už vairavimo kursus kainos ir būdai:

Atsiskaityti galima tiek grynais pinigais, tiek pavedimu.

Atsiskaityti galima iš karto sudarius sutartį arba dalimis (po sutarties sudarymo - dalį sumos, pradėjus praktinį vairavimą, - kitą trečdalį sumos, kursų pabaigoje -likusią dalį).

B KATEGORIJA (TEORIJĄ SAVARANKIŠKAI PASIRUOŠUS)
530 €

Praktinio vairavimo mokymas su patyrusiu vairavimo instruktoriumi ir mokomaisiais automobiliais Wolkswagen Golf VI ir Opel Astra - 30 akademinių valandų.
Mokyklinis praktinio vairavimo egzaminas.
 Praktinio vairavimo užsiėmimai vyksta nuo 8.00val iki 18.00 val, esant reikalui, ir šešetadienį

 

B KATEGORIJA (TEORIJA-PRAKTINIS VAIRAVIMAS)
530 €

Teorijos mokymo programa - 60 akademinė valanda.
Teorijos užsiėmimai vyksta besimokančiųjų pageidaujamu laiku darbo dienomis.
Suteikiama galimybė gilinti teorijos žinias su naujausiomis KET programomis (darbo dienomis nuo 8.00val iki 20.00val, be papildomo mokesčio).
Praktinio vairavimo  mokymas su patyrusiu vairavimo instruktoriumi, automobiliais, Wolkswagen Golf VI ir Opel Astra - 30 akademinių valandų.

Mokykliniai teorijos ir praktinio vairavimo egzaminai; Praktinio vairavimo užsiėmimai vyksta nuo 8.00val iki 20.00val, esant reikalui ir šešetadienį.

 

C KATEGORIJA
600 €

Teorijos mokymo programa - 55 akademinių valandų.
Teorijos užsiėmimai vyksta besimokančiųjų padeidaujamu laiku darbo dienomis.
Galimybė gilinti teorijos žinias su naujausiomis KET programomis (darbo dienomis nuo 8.00 val iki 20.00 val. be papildomo mokesčio). Praktinio vairavimo mokymas su patyrusiu vairavimo instruktoriumi ir krovininėmis transporto priemonėmis  MAN TGA 350, priekaba SOMMER ir MAN TGA 430, puspriekabe KRONE, dalis vairavimo valandų vilkiku su priekaba, dalis vairavimo pamokų balniniu viliku su puspriekabe - 15 akademinių valandų.
 

CE KATEGORIJA
600€

Teorijos mokymo programa 38 akademinių valandų.
Teorijos užsiėmimai vyksta besimokančiųjų padeidaujamu laiku darbo dienomis.
Galimybė gilinti teorijos žinias su naujausiomis KET programomis(darbo dienomis nuo 8.00 val iki 20.00 val, be papildomo mokesčio)
Praktinio vairavimo mokymas su patyrusiu vairavimo instruktoriumi ir krovininėmis transporto priemonėmis  MAN TGA 350 priekaba SOMMER ir MAN TGA 430 puspriekabė KRONE, dalis vairavimo valandų vilkiku su priekaba, dalis vairavimo pamokų balniniu viliku su puspriekabe, bendrai 15 akademinių valandų.
 

C, CE KATEGORIJA
900€

Teorijos mokymo programa - 60 akademinių valandų.
Teorijos užsiėmimai vyksta besimokančiųjų pageidaujamu laiku darbo dienomis.

Galimybė vienu metu mokintis vairuoti C it CE kategorijų transporto priemones. Galimybė gilinti teorijos žinias su naujausiomis KET programomis (darbo dienomis nuo 8.00 val iki 20.00 val. be papildomo mokesčio). Praktinio vairavimo mokymas su patyrusiu vairavimo instruktoriumi ir krovininėmis transporto priemonėmis  MAN TGA 350, priekaba SOMMER ir MAN TGA 430, puspriekabe KRONE, dalis vairavimo valandų vilkiku su priekaba, dalis vairavimo pamokų balniniu viliku su puspriekabe - 30 akademinių valandų.

Profesinis mokymas

C CE KATEGORIJŲ vairuotojų vežančių krovinius periodinio profesinio mokymo programa val. kodas 260104108
102€

Teorijos mokymo kursas - 1 savaitė/ 35 ak.val. Užsiėmimai vyksta kiekvieną dieną nuo 8.00val. 

 

Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojų mokymo programa pradinei profesinei kvalifikacijai įgyti skubos tvarka, val. kodas 265104112
549€

Teorijos mokymo kursas - 4 savaitės / 140 ak.val.
 Užsiėmimai vyksta kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 val.
 Vairavimo praktinis mokymas su patyrusiu vairavimo instruktoriumi balniniu vilkiku MAN TGA 430 ir puspriekabe KRONE - 10 akademinių valandų.
Transporto priemonių vairavimas ant slidžių dangų.  Kvalifikacijos egzaminas.