Mūsų vairavimo mokykla

UAB „ROKAUTA“ vairuotojų rengimo ir kvalifikacijos kėlimo mokykla baigia trečiąjį savo veiklos dešimtmetį. Per tą laiką parengti vairuotojai sėkmingai važiuoja ne tik Lietuvos, bet ir Europos keliais. Įgyta patirtis leidžia profesionaliai paruošti šiandieninį vairuotoją.

Mokykla įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje, kur geras susisiekimas su visais miesto rajonais, saugi aplinka, nes teritoriją saugo saugos tarnyba KOMANDA, netoli prekybos centras MAXIMA.
Būsimus vairuotojus praktinių gebėjimų moko ilgametę patirtį turintys vairavimo instruktoriai, kurie perteikia sukauptas žinias ir formuoja vairavimo įgūdžius.
Teorijos mokymui yra naudojamos šiuolaikinės mokymo technologijos ir interaktyviosios mokymo priemonės.
Mokykla turi moderniausią vairavimo mokymui skirtą aikštelę Rokiškio mieste, pritaikytą B, C, CE kategorijų vairuotojams mokyti.

Mūsų vairavimo mokykloje ruošiami B, C , CE kategorijos transporto priemonių vairuotojai. B kategorijos transporto priemonių vairuotojai mokomi OPEL ASTRA ir VW Golf lengvaisiais automobiliais. Mokyklos mokytojai stengiasi, kad būsimieji vairuotojai įgautų vairavimo įgūdžių, reikalingų ne tik išlaikyti egzaminą VĮ „REGITRA“, bet ir mokėtų saugiai ir atsakingai naudotis automobilio teikiamais privalumais. C, CE kategorijos vairuotojai mokomi MAN TGA 18.430 vilkiku su puspriekabe ir MAN TGA 18.350 vilkiku su priekaba (fiksuotomis ašimis).

Būsimieji vairuotojai, besimokydami UAB „ROKAUTA“ vairuotojų rengimo ir kvalifikacijos kėlimo mokykloje, dalį privalomų vairavimo valandų važiuoja balniniu vilkiku su puspriekabe, todėl pradėdami profesionalaus vairuotojo darbą autotransporto įmonėse jie jau turi pradinius tokio sąstato vairavimo įgūdžius. Būsimieji sunkiojo transporto vairuotojai turi unikalią galimybę susipažinti su naujausiais ir moderniausiais šiuo metu eksploatuojamais automobiliais ne tik vaizdinių priemonių pagalba, bet ir realiai pamatyti transporto sąstatus, vykdančius tarptautinius pervežimus, juose įdiegtas technines naujoves ir vairuotojo darbo buitines sąlygas. Įmonėje tarptautiniuose pervežimuose eksploatuojami naujausi MB ACTROS, DAF IR MAN vilkikai, todėl būsimieji vairuotojai yra supažindinami su šių vilkikų techninėmis charakteristikomis, techninės eksploatacijos sąlygomis bei įdiegtomis techninėmis naujovėmis. Būsimieji vairuotojai supažindinami su pačia moderniausia elektronine navigacine sistema, skirta tarptautinio ir vietinio pervežimų transporto valdymui. Pasirinkę mūsų vairavimo mokyklą, Jūs pajusite smagią atmosferą, draugišką bendravimą ir atsakingą požiūrį į būsimąjį vairuotoją.

Registruotis į grupę
Užduoti klausimą

Registruotis į grupę