Mes

Mūsų ilgametė patirtis leidžia užtikrinti tinkamą ir profesionalų Jūsų krovinių pervežimą. Rinkoje sėkmingai veikiame nuo 1959 m. Patirtis, sukauptos žinios ir išvystyta ilgametė paslaugų teikimo sistema, leidžia efektyviai įgyvendinti individualius sprendimus. Siekiame, kad mūsų komandos lankstus ir profesionalus darbas užtikrintų greitą ir sklandų Jūsų krovinių pervežimą. Užsakovo pageidavimu greitesniam krovinio pristatymui, į kelionę išleidžiame du vairuotojus.

Šiandien „ROKAUTA“ autotransporto parką sudaro virš 40 Euro 5 ir Euro 6 standartą atitinkančių vilkikų.
Visos mūsų transporto priemonės aprūpintos mobiliaisiais telefonais, modernia EutelTRACS Qualcomm (JAV) GPS sekimo ir navigacijos įranga, todėl mes greitai ir operatyviai sprendžiame visas problemas, iškilusias reiso metu. Kiekvieną minutę mes galime Jums teikti informaciją, kur yra mūsų mašinos ir ką jos veikia.
Išvystytos krovinių pervežimo kryptys.
Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui, šiuo metu esame išvystę šias kryptis: RUSIJA, VOKIETIJA, OLANDIJA, BELGIJA, LIETUVA, PRANCŪZIJA, ŠVEICARIJA, ČEKIJA, ITALIJA, SLOVAKIJA.
Profesionali komanda visada siekia suprasti klientų poreikius ir pasiūlyti geriausią situacijos sprendimo būdą.
Mūsų komandos profesionalumas prasideda nuo tinkamo požiūrio į klientą. Tiesioginis bendravimas ir nuoširdus noras visada padaryti geriau leidžia sukurti aukštą pridėtinę vertę ir užtikrinti tinkamą paslaugų atlikimą. Mūsų įmonės darbuotojai kalba: lietuvių, rusų, lenkų, vokiečių ir anglų kalbomis.

Trumpa mūsų istorija

1959 m.

Valstybinės Rokiškio autotransporto įmonės (Rokiškio ATĮ ) įkūrimas.

Vykdėme krovinių ir keleivių pervežimo veiklą.

1962 - 1991 m.
1991 m.

Įmonės reorganizavimas: bendrovės padalinimas į valstybinę autotransporto įmonę (Rokiškio ATĮ) ir valstybinį autobusų parką (Rokiškio AP).

Valstybinės įmonės privatizavimas- įkuriama AB “Rokiškio autotransportas”.

1993 m.
2001 m.

AB “Rokiškio autotransportas” buvo reorganizuota į UAB “Rokauta”.

Nuolatos investuojame į naujus vilkikus, įvairias puspriekabes ir refrižeratorius. Turime nuosavą 25 000 kv./m., transporto priemonių remonto ir techninio aptarnavimo bazę, kurioje patys atliekame savo autotransporto techninę priežiūrą ir remontą.

Dėl nuoseklios ir kryptingos veiklos, kuri leidžia pastoviai išlaikyti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, esame pelnę klientų pasitikėjimą ir pripažinimą tiek vietinėse, tiek tarptautinėse rinkose. „ROKAUTA“ per labai permainingus gyvavimo metus sugebėjo išlikti ir įsitvirtinti rinkoje, pergyventi visas krizes, ne kartą persiorientuoti į visiškai pasikeitusias darbo sąlygas, o tai įrodo, kad krovinių pervežimo srityje dirba aukštos kvalifikacijos, didelę patirtį turintis kolektyvas, kuris sprendžia pačius sudėtingiausius krovinių pervežimo klausimus ir rūpinasi savo klientais.

Mūsų įmonės tikslas - teikiant patikimas, profesionalias ir specializuotas krovinių pervežimo paslaugas, tapti ilgalaikiu Jūsų įmonės partneriu.